A A A

Kancelářský nábytek

Vybíráme-li nábytek pro kancelář, nehledíme pouze na estetické vlastnosti, ale především na užitnou hodnotu. Důležitá je i ergonomie námi vybraného zařízení, protože čím nižší pracovní komfort, tím přímo úměrně klesá i pracovní výkon. Pokud se budete celý den kroutit u nepohodlného stolu na příliš vysoké židli, asi opravdu nic moc neuděláte.

 

Pokud jsme si už ujasnili co vše od našeho nového kancelářského nábytku očekáváme po technické stránce, můžeme začít se samotným výběrem. Důležitý je i estetický aspekt výběru, protože kancelář je jednak místo kde budete nejspíš trávit podstatnou část svého času a budete se zde tudíž chtít cítit co nejpohodlněji. Kancelář také odráží Vaší vlastní osobnost, případně vyjadřuje postoje společnosti.

 

Z materiálů se pro výrobu kancelářského nábytku používá asi nejčastěji lamino, umělá hmota, případně masivní dřevo. Vyjímkou není ani kov a pro rozebíratelné regálové systémy vynikající především svojí variabilitou se s úspěchem používá i recyklovaný papír.

 

Pokud se jedná o prostory které přímo reprezentují naši společnost před našimi partnery, je vhodné volit poněkud estetičtější a většinou i nákladnější kancelářský nábytek, který o naší společnosti může leccos vypovědět. Například vkusný jednací stůl v zasedací místnosti může vhodně podtrhnout serioznost Vaší společnosti.

 

Naopak u kancelářského nábytku pro prostory kam naši obchodní partneři až tolik nechodí a jsou určeny spíše pro přímý výkon povinností našich zaměstnanců můžeme ušetřit něco na luxusu a ušetřené peníze investovat spíše do co největšího pohodlí svých zaměstnanců.

 

 

 

Možná Vás bude zajímat také:


Stojan na květiny


Věšáky na oblečení


Rohové počítačové stoly


Rozkládací jídelní stoly


Obývací stěny