A A A

Bytové doplňky

Poslední dobou je zcela jasný trend moderních domácností kdy se snažíme při zařizování nepřeplňovat prostor zbytečně velkým množstvím kusů nábytku. Naopak se snažíme naše interiéry zařizovat co nejvzdušněji a nejpřirozeněji. Naopak bytových doplňků, které mohou celkový výraz celého prostoru podtrhnout, nebo dokonce zcela změnit podstatně přibývá.

 

Jedná se nejen o různé doplňky jako závěsy, polštářky a přehozy, které jsou určeny takřka výhradně k vizuálním vjemům, ale i doplňky ryze praktické, které nám pomáhají například řešit nároky na úložný prostor.

 

Jak už jsme se zmínili výše, můžeme vhodným výběrem bytových doplňků zcela pozměni celkový výraz prostoru. Máme-li například poněkud futuristicky zařízený obývací pokoj s nábytkem v kombinaci skla a nerezu, může několik barevně vhodně sladěných bytových doplňků jako jsou sedáky, závěsy či jen stylová váza, případně proutěná mísa na skleněné desce stolu proměnit interiér v pohodlné útulné místo vyzařující rodinnou atmosférou. můžeme tak snodno styl pokoje přizpůsobit své momentální náladě či potřebám.

 

Dalšími oblíbenými prakticko-estetickými bytovými doplňky jsou například nejrůznější stojany navína, věšáky a pod. Při výběru pak klademe důraz jak na estetiku takového předmětu, tak na jeho užitné vlastnosti. Nemusíme se omezovat žádnými pravidly, protože často velice nesourodé bytové doplňky vyjadřují naši vlastní osobnost.

 

Inspiraci při výběru vhodných bytových doplňků můžete nalézt třeba zde.

 

 

Možná Vás bude zajímat také:


Stojan na květiny


Věšáky na oblečení


Rohové počítačové stoly


Rozkládací jídelní stoly


Obývací stěny